Ankara,Türkiye
admin@gencyoneticiler.com

Yöneticilerde Öz Değerlendirme ve Çalışan Bağlılığı Anketleri-Google Forms

For Young Managers...

Son dönemlerin en popüler gündemlerinden birisi, çalışan bağlılığı…

Her ne kadar bunun için profesyonel danışmanlık şirketleri tarafından hizmetler verilse de, bunu kendi alt çalışanlarınıza doğru ve doğal bir şekilde uygulamanız mümkündür.

‘Peki bunun yöneticilere ne faydası olacak?’ dediğinizi duyar gibiyim. 🙂

Alt çalışanların, yöneticilere olan gerçek duyguları genellikle bastırılmış duygulardır. Bunu açığa çıkarmak genel olarak gizli tutulan, isimsiz anketlerle mümkün görünmektedir. Alt çalışanlarınızın sizleri dış dünyada gerçek bir lider gibi göstermesinden ziyade, sizin hakkınızda ne düşündüğü herşeyden daha önemlidir.

Bu yüzden kendinize bir iyilik yapın, ve sürekli sizi öven çalışanları kendinize yakın tutmak yerine, gerçeklerle yüzleşin ve eksik yönlerinizi görmeye odaklanın. Çalışanlarınızı küstürmek yerine gerçek bir lider gibi onları sahiplenin, destekleyin.

Google Forms bu değerlendirmeleri çalışanlarınıza uygulayabilmeniz için biçilmiş kaftan diyebilirim. Google Forms ile çalışanlarınızın sizi nasıl gördüğünü, en şeffaf haliyle görebilir, eksiklerinizi yol yakınken düzeltebilirsiniz. Aşağıda, kendi oluşturduğum formu sizlerle paylaşıyorum.

Umarım beğenir ve uygularsınız. 🙂

ANKET İÇİN TIKLAYIN!

Vedat KÜÇÜK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir